Земельна ділянка площею 0,12 га, кадастровий номер 6322082000:22:000:0085, цільове призначення: для колективного садівництва, що знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський р., с/рада Русько-Лозівська, садівниче товариство ``Природа``, земельна
ділянка 18, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1537915963220
Земельна ділянка площею 0,12 га, кадастровий номер 6322082000:22:000:0085, цільове призначення: для колективного садівництва, що знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський р., с/рада Русько-Лозівська, садівниче товариство ``Природа``, земельна ділянка 18, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1537915963220
71 442,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 25 вер. 2023 21:07
до 1 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 0,12 га, кадастровий номер 6322082000:22:000:0085, цільове призначення: для колективного садівництва, що знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський р., с/рада Русько-Лозівська, садівниче товариство ``Природа``, земельна ділянка 18, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1537915963220.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території
України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Дергачівський р., с/рада Русько-Лозівська, садівниче товариство ``Природа``, земельна ділянка 18 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 25 вер. 2023 21:07 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.
95 047,55 грн без ПДВ
Дивитисьпродаж у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.5198 га, кадастровий номер 6825088700:03:025:0092, розташовану за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Терешовецька сільська рада. СТОСОВНО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ (ЕМФІТЕВЗИС)
109 722,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
88 000,00 грн без ПДВ
Дивитись