Майнові права на житловий будинок, літ.``АИ-3`` загальною площею 211,6 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-Л, РНОНМ 791684363101
Майнові права на житловий будинок, літ.``АИ-3`` загальною площею 211,6 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-Л, РНОНМ 791684363101
4 099 410,00 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 25 вер. 2023 21:22
до 1 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майнові права на житловий будинок, літ.``АИ-3`` загальною площею 211,6 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-Л, РНОНМ 791684363101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та
зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 6-Л |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 25 вер. 2023 21:22 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
4 539 586,00 грн без ПДВ
ДивитисьГромадський будинок. 63/100 частини громадського будинку (загальною площею (кв.м): 579.3) та складається з: коридор №1 площа 2,5 кв.м; тех.приміщення №2 площа 1,8 кв.м; коридор №3 площа 17,1 кв.м; кладова №4 площа 3,2 кв.м; коридор №5 площа 8,6 кв.м; зал №6 площа 87,6 кв.м; коридор №7 площа 13,7 кв.м; вбиральня №8 площа 1,4 кв.м; вбиральня №9 площа 1,4 кв.м; коридор №10 площа 6,0 кв.м; кабінет №11 площа 6,6 кв.м; вбиральня №12 площа 2,3 кв.м; коридор №13 площа 11,6 кв.м; приміщення №14 площа 10,4 кв.м; умивальник №15 площа 1,4 кв.м; вбиральня №16 площа 2,1 кв.м; тех.приміщення №17 площа 6,7 кв.м; кабінет №18 площа 9,0 кв.м; кабінет №19 площа 7,7 кв.м; зал №20 площа 143,7 кв.м; каса №21 площа 4,1 кв.м; коридор №22 площа 2,6 кв.м. Всього: 351,5 кв.м. Адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), 8а та земельна ділянка, адреса: Хмельницька обл., м. Нетішин, проспект Курчатова (просп. Героїв України), земельна ділянка 8. Кадастровий номер: 6810500000:02:006:0191, цільове призначення: для комерційних послуг, площа: 0.0632 га.
8 185 900,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення офісу - магазину № 540. Загальна площа (кв.м): 162.9 . Адреса: Одеська обл., м. Одеса, вулиця Єврейська, будинок 24.
5 202 049,00 грн без ПДВ
Дивитись