3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422. Земельна ділянка площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Основні засоби в кількості 88 одиниць.

3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422. Земельна ділянка площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Основні засоби в кількості 88 одиниць.

Початкова ціна

299 795,51 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 вер. 2023 21:04

до 1 жовт. 2023 20:00

Аукціон

з 2 жовт. 2023 11:25

до 2 жовт. 2023 11:54

Кваліфікація

з 2 жовт. 2023 11:54

до 20 жовт. 2023 11:16

Аукціон завершено

20 жовт. 2023 11:16

Подача пропозицій:
25 вер. 2023 21:04 – 1 жовт. 2023 20:00
Період аукціону:
2 жовт. 2023 11:25 – 2 жовт. 2023 11:54
Дата публікації:
25 вер. 2023 21:04
Період редагування:
25 вер. 2023 21:04 – 27 вер. 2023 18:00
Період питань:
25 вер. 2023 21:04 – 30 вер. 2023 20:00
Період відповідей:
25 вер. 2023 21:04 – 1 жовт. 2023 20:00
Період кваліфікації:
2 жовт. 2023 11:54 – 30 жовт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230925-47105
Гарантійний внесок:
29 979,55 грн
Номер лоту:
G22N024755
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
727/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
23 серп. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
299 795,51 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 997,96 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9

Тип:
Майно
2

Земельна ділянка площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

2 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9

Тип:
Майно
3

Основні засоби в кількості 88 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

88 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 25 вер. 2023 21:04

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Доля Артем Ігоревич
ІПН/РНОКПП:
2904016019

Пропозиція:

302 794,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 13:18

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 жовт. 2023 11:00

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Додаток до договору 20 жовт. 2023 11:15

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 13:18

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 20 жовт. 2023 11:00

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Додаток до договору 20 жовт. 2023 11:15
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024755
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
302 794,00 грн
Заключна вартість договору:
302 794,00 грн
Термін дії договору:
19 жовт. 2023 11:15 – 30 жовт. 2023 11:15
Дата підписання договору:
19 жовт. 2023 11:15
Дата сплати:
16 жовт. 2023 11:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Підписаний договір 20 жовт. 2023 11:15
Додаток до договору 20 жовт. 2023 11:15

Період підписання договору:
2 жовт. 2023 11:54 – 30 жовт. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946

Пропозиція:

299 795,51 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 14:01

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 29 вер. 2023 14:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883000010000032079106801026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
Ім'я:
Лукашук Вікторія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380962672707 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

161 440,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. 1/3 частина земельної ділянки, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1214231459203; тип об’єкта: земельна ділянка; кадастровий номер: 5920380800:01:001:0213; опис об’єкта: площа (га): 3.3201, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; адреса: Сумська обл., Охтирський р., с/рада. Бугруватська.

1 торги. 1/3 частина земельної ділянки, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1214231459203; тип об’єкта: земельна ділянка; кадастровий номер: 5920380800:01:001:0213; опис об’єкта: площа (га): 3.3201, цільове призначення: для ведення товарного сільсько...
Ім'я:
Пересадько Олександр Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666012233 ЄДРПОУ:
0306
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

230 092,00 грн без ПДВ

Дивитись