Нежитлове приміщення, 2-го поверху № 38 площею 40,9 кв.м з лоджією площею 4,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 45 кв.м, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477549863101.
Основні засоби у кількості 4 одиниці.
Нежитлове приміщення, 2-го поверху № 38 площею 40,9 кв.м з лоджією площею 4,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 45 кв.м, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477549863101. Основні засоби у кількості 4 одиниці.
382 595,92 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 25 вер. 2023 22:13
до 2 жовт. 2023 20:00
з 3 жовт. 2023 11:40
до 3 жовт. 2023 12:09
з 3 жовт. 2023 12:09
до 13 жовт. 2023 12:23
13 жовт. 2023 12:23
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення, 2-го поверху № 38 площею 40,9 кв.м з лоджією площею 4,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 45 кв.м, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477549863101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані
відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Василя Стуса, будинок 21 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 4 одиниці.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 4 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 25 вер. 2023 22:13 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Кубишкін Микола Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3337104833
|
Пропозиція: 386 450,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024713
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
386 450,00 грн
Заключна вартість договору:
386 450,00 грн
Термін дії договору:
12 жовт. 2023 12:23 – 31 жовт. 2023 12:23
Дата підписання договору:
12 жовт. 2023 12:22
Дата сплати:
6 жовт. 2023 12:16
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
3 жовт. 2023 12:09 – 31 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946
|
Пропозиція: 382 595,92 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
225 833,34 грн без ПДВ
ДивитисьЖитловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.
324 180,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу нерухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №1, будівля аптеки
200 000,00 грн без ПДВ
Дивитись