Нежитлові приміщення 2-го поверху № 11-14 з лоджіями №V, №VІ загальною площею 81,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477319863101. Основні засоби у
кількості 8 одиниць.
Нежитлові приміщення 2-го поверху № 11-14 з лоджіями №V, №VІ загальною площею 81,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477319863101. Основні засоби у кількості 8 одиниць.
672 264,36 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 22 вер. 2023 11:35
до 1 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 2-го поверху № 11-14 з лоджіями №V, №VІ загальною площею 81,1 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477319863101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства
Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 8 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 8 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 22 вер. 2023 11:35 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
975 024,00 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Царичанка, пров. Першотравневий, 11
1 175 350,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля ветеринарної лабораторії літ. "А"площею 517,8 кв. м, підвал літ. "А1" площею 161,8 кв. м, тамбур літ. "а" площею 6,4 кв. м, вхід до підвалу літ. "а4" площею 5,3 кв. м, ґанок літ. "а1", ґанок літ. "а2", ґанок літ. "а3", гараж літ. "Б" площею 94,2 кв. м за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, смт. Муровані Курилівці, вул. Шевченка, 66, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, код за ЄДРПОУ 40310643.
357 946,50 грн без ПДВ
Дивитись