Права вимоги за кредитним договором № 18-03ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Квартира однокімнатна загальною площею: 34.1 кв.м, житловою площею: 17.3 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мікрорайон Гірницький,
будинок 49, квартира 109, РНОНМ 2041620912110.
Права вимоги за кредитним договором № 18-03ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Квартира однокімнатна загальною площею: 34.1 кв.м, житловою площею: 17.3 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мікрорайон Гірницький, будинок 49, квартира 109, РНОНМ 2041620912110.
221 597,29 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 22 вер. 2023 12:49
до 1 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Права вимоги за кредитним договором № 18-03ПВ/2008, що укладений з фізичною особою.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
| 2 |
Квартира однокімнатна загальною площею: 34.1 кв.м, житловою площею: 17.3 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мікрорайон Гірницький, будинок 49, квартира 109, РНОНМ 2041620912110.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської
Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 52001, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон Гірницький, будинок 49, квартира 109 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 22 вер. 2023 12:49 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 22 вер. 2023 12:50 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
161 440,50 грн без ПДВ
Дивитись225 833,34 грн без ПДВ
ДивитисьКіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Героїв Маріуполя, 102. Оренда – комплекс приміщень площею 1386,60 кв.м.(В)
119 497,19 грн з ПДВ
Дивитись