Права вимоги за кредитним договором № 101-24ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Житловий будинок загальною площею 70,0 кв.м., житловою площею 27.6 кв.м, що розташований за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, будинок 8, РНОНМ 368523874255. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 7425585500:02:000:0063, за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, земельна ділянка 8, РНОНМ 368528574255.

Права вимоги за кредитним договором № 101-24ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Житловий будинок загальною площею 70,0 кв.м., житловою площею 27.6 кв.м, що розташований за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, будинок 8, РНОНМ 368523874255. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 7425585500:02:000:0063, за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, земельна ділянка 8, РНОНМ 368528574255.

Початкова ціна

188 191,77 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 вер. 2023 12:45

до 1 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 вер. 2023 12:45 – 1 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
2 жовт. 2023 12:40
Дата публікації:
22 вер. 2023 12:45
Період редагування:
22 вер. 2023 12:45 – 26 вер. 2023 18:00
Період питань:
22 вер. 2023 12:45 – 30 вер. 2023 20:00
Період відповідей:
22 вер. 2023 12:45 – 1 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230922-03991
Гарантійний внесок:
18 819,18 грн
Номер лоту:
G6N024716
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
718/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
18 серп. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
188 191,77 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 881,92 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Права вимоги за кредитним договором № 101-24ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Тип:
Права вимоги
2

Житловий будинок загальною площею 70,0 кв.м., житловою площею 27.6 кв.м, що розташований за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, будинок 8, РНОНМ 368523874255. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 14039, Чернігівська область, Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, будинок 8

Тип:
Майно
3

Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 7425585500:02:000:0063, за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, земельна ділянка 8, РНОНМ 368528574255. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 14039, Чернігівська область, Чернігівський р., с. Деснянка, вулиця Вузька, земельна ділянка 8

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 22 вер. 2023 12:45
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 22 вер. 2023 12:51

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.
Ім'я:
Черній Григорій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380992859597 ІПН/РНОКПП:
2012016298
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

95 047,55 грн без ПДВ

Дивитись

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
Ім'я:
Лукашук Вікторія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380962672707 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

161 440,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись