Машиномісце №36 цокольного поверху в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 16,5 кв.м., за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 497510563101. Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Ак. Барабашова``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29572

Машиномісце №36 цокольного поверху в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 16,5 кв.м., за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 497510563101. Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Ак. Барабашова``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29572

Початкова ціна

117 539,62 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 вер. 2023 14:35

до 27 вер. 2023 20:00

Аукціон

з 28 вер. 2023 14:55

до 28 вер. 2023 15:24

Кваліфікація

з 28 вер. 2023 15:24

до 13 жовт. 2023 12:45

Аукціон завершено

13 жовт. 2023 12:45

Подача пропозицій:
20 вер. 2023 14:35 – 27 вер. 2023 20:00
Період аукціону:
28 вер. 2023 14:55 – 28 вер. 2023 15:24
Дата публікації:
20 вер. 2023 14:35
Період редагування:
20 вер. 2023 14:35 – 22 вер. 2023 18:00
Період питань:
20 вер. 2023 14:35 – 26 вер. 2023 20:00
Період відповідей:
20 вер. 2023 14:35 – 27 вер. 2023 20:00
Період кваліфікації:
28 вер. 2023 15:24 – 26 жовт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230920-46674
Гарантійний внесок:
11 753,96 грн
Номер лоту:
G22N024810
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
754/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
1 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
117 539,62 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 175,40 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Машиномісце №36 цокольного поверху в житловому будинку літ. ``А-9``, загальною площею 16,5 кв.м., за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 497510563101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21

Тип:
Майно
2

Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Ак. Барабашова``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29572. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 20 вер. 2023 14:35

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кубишкін Микола Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3337104833

Пропозиція:

118 715,02 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2023 14:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 жовт. 2023 12:35

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Додаток до договору 13 жовт. 2023 12:39

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2023 14:08

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 жовт. 2023 12:35

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Додаток до договору 13 жовт. 2023 12:39
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024810
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
118 715,02 грн
Заключна вартість договору:
118 715,02 грн
Термін дії договору:
12 жовт. 2023 12:45 – 26 жовт. 2023 12:45
Дата підписання договору:
12 жовт. 2023 12:45
Дата сплати:
6 жовт. 2023 12:35
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Підписаний договір 13 жовт. 2023 12:39
Додаток до договору 13 жовт. 2023 12:39

Період підписання договору:
28 вер. 2023 15:24 – 26 жовт. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946

Пропозиція:

117 539,62 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2023 15:24

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2023 15:24

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883000010000032079106801026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
Ім'я:
Лукашук Вікторія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380962672707 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

161 440,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Орловська, 36А. Оренда – нежитлова будівля площею 2039,60 кв.м (В)

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Орловська, 36А. Оренда – нежитлова будівля площею 2039,60 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

61 188,00 грн з ПДВ

Дивитись