Земельна ділянка площею 6,5933 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0040, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737234632227. Основні засоби у кількості 20 од.
Земельна ділянка площею 6,5933 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0040, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737234632227. Основні засоби у кількості 20 од.
1 315 139,44 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 19 вер. 2023 16:25
до 4 жовт. 2023 20:00
з 5 жовт. 2023 14:40
до 5 жовт. 2023 15:09
з 5 жовт. 2023 15:09
до 27 жовт. 2023 12:50
27 жовт. 2023 12:50
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 6,5933 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0040, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737234632227.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи,
створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 08045, Київська область, Макарівський р., с/рада. Маковищанська |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 20 од.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 20 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 19 вер. 2023 16:25 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Адамян Грігор Арамович
ЄДРПОУ:
45369712
|
Пропозиція: 1 334 391,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G23N024959
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
1 334 391,00 грн
Заключна вартість договору:
1 334 391,00 грн
Термін дії договору:
27 жовт. 2023 12:49 – 2 лист. 2023 12:49
Дата підписання договору:
27 жовт. 2023 12:49
Дата сплати:
23 жовт. 2023 12:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
5 жовт. 2023 15:09 – 2 лист. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Зайцев Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2827821793
|
Пропозиція: 1 329 000,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:02:001:0134, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, селище Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01 Наразі на земельній ділянці є врожай який буде зібрано у строк до 15 жовтня 2026 року, в договрі купівлі-продажу буде зазначено в пункті 4.3.6 ( шаблон додається) щодо зобов'язання покупцем забезпечити безперешкодний доступ до ділянки для збору врожаю до 15 жовтня 2026 року
1 143 496,50 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,6305 га, на території Мартинівськоі сільської ради Пулинського району Житомирської області, 400 м від траси М 06
1 100 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,6870 га
742 784,00 грн без ПДВ
Дивитись