Нежитлове приміщення, №53 цокольного поверху загальною площею 3,6 кв.м в літ. ``У-4``, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 8, РНОНМ 805493963101
Нежитлове приміщення, №53 цокольного поверху загальною площею 3,6 кв.м в літ. ``У-4``, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 8, РНОНМ 805493963101
48 009,02 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 18 вер. 2023 17:58
до 2 жовт. 2023 20:00
з 3 жовт. 2023 12:15
до 3 жовт. 2023 12:44
з 3 жовт. 2023 12:44
до 25 жовт. 2023 16:12
25 жовт. 2023 16:12
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення, №53 цокольного поверху загальною площею 3,6 кв.м в літ. ``У-4``, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 8, РНОНМ 805493963101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи,
створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 8 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 18 вер. 2023 17:58 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Усіченко Катерина Петрівна
ІПН/РНОКПП:
3070713385
|
Пропозиція: 48 490,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024933
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно)
Вартість договору
48 490,00 грн
Заключна вартість договору:
48 490,00 грн
Термін дії договору:
25 жовт. 2023 16:10 – 31 жовт. 2023 16:10
Дата підписання договору:
25 жовт. 2023 16:10
Дата сплати:
11 жовт. 2023 16:09
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
3 жовт. 2023 12:44 – 31 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946
|
Пропозиція: 48 009,02 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 28а . Оренда – приміщення 4-го поверху загальною площею 692,60 кв.м. (В)
34 630,00 грн з ПДВ
ДивитисьДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Віталія Вергая, 18. Оренда – приміщення 3-го поверху, площею 855,50 м2 (В)
51 330,00 грн з ПДВ
ДивитисьДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Віталія Вергая, 18. Оренда – приміщення 4-го поверху, площею 786,8 м2 (В)
47 208,00 грн з ПДВ
Дивитись