Нежитлова будівля літ. ``АБ-1`` загальною площею 20,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 4, РНОНМ 805392863101. Основні засоби у кількості 8 одиниць.
Нежитлова будівля літ. ``АБ-1`` загальною площею 20,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 4, РНОНМ 805392863101. Основні засоби у кількості 8 одиниць.
568 887,52 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 18 вер. 2023 17:49
до 2 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлова будівля літ. ``АБ-1`` загальною площею 20,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 4, РНОНМ 805392863101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані
відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 4 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 8 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 8 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 18 вер. 2023 17:49 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.
324 180,00 грн без ПДВ
Дивитись349 669,17 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля ветеринарної лабораторії літ. "А"площею 517,8 кв. м, підвал літ. "А1" площею 161,8 кв. м, тамбур літ. "а" площею 6,4 кв. м, вхід до підвалу літ. "а4" площею 5,3 кв. м, ґанок літ. "а1", ґанок літ. "а2", ґанок літ. "а3", гараж літ. "Б" площею 94,2 кв. м за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, смт. Муровані Курилівці, вул. Шевченка, 66, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, код за ЄДРПОУ 40310643.
357 946,50 грн без ПДВ
Дивитись