Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер
1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська
обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
647 136,39 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 18 вер. 2023 17:19
до 25 вер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 52460, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
-
громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 52460, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 6 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 18 вер. 2023 17:19 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:02:001:0134, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, селище Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01 Наразі на земельній ділянці є врожай який буде зібрано у строк до 15 жовтня 2026 року, в договрі купівлі-продажу буде зазначено в пункті 4.3.6 ( шаблон додається) щодо зобов'язання покупцем забезпечити безперешкодний доступ до ділянки для збору врожаю до 15 жовтня 2026 року
1 143 496,50 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада
374 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,6305 га, на території Мартинівськоі сільської ради Пулинського району Житомирської області, 400 м від траси М 06
1 100 000,00 грн з ПДВ
Дивитись