Машиномісце № 46 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 15,2 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 504388263101. Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м.Харків, вул.Амосова,
17, що знаходиться на складі в м.Києві, інв. номер 24607.
Машиномісце № 46 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 15,2 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 504388263101. Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м.Харків, вул.Амосова, 17, що знаходиться на складі в м.Києві, інв. номер 24607.
99 625,90 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 15 вер. 2023 15:05
до 24 вер. 2023 20:00
з 25 вер. 2023 12:30
до 25 вер. 2023 12:59
з 25 вер. 2023 12:59
до 20 жовт. 2023 10:58
20 жовт. 2023 10:59
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Машиномісце № 46 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 15,2 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 504388263101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні
особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м.Харків, вул.Амосова, 17, що знаходиться на складі в м.Києві, інв. номер 24607.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України,
кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 15 вер. 2023 15:05 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Гнатчук Олександр Валерійович
ІПН/РНОКПП:
3145217011
|
Пропозиція: 102 102,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024715
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
102 102,00 грн
Заключна вартість договору:
102 102,00 грн
Термін дії договору:
19 жовт. 2023 10:57 – 23 жовт. 2023 10:58
Дата підписання договору:
19 жовт. 2023 10:57
Дата сплати:
6 жовт. 2023 10:46
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
25 вер. 2023 12:59 – 23 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Черниш Надія Миколаївна
ЄДРПОУ:
43139944
|
Пропозиція: 101 100,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Віталія Вергая, 18. Оренда – приміщення 3-го поверху, площею 855,50 м2 (В)
51 330,00 грн з ПДВ
ДивитисьДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Орловська, 36А. Оренда – нежитлова будівля площею 2039,60 кв.м (В)
61 188,00 грн з ПДВ
ДивитисьДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Преображенська, 5. Оренда – приміщень 7-го поверху площею 1101,60 кв.м. (В)
85 340,95 грн з ПДВ
Дивитись