Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710234563251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.

Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710234563251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.

Початкова ціна

568 478,58 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 вер. 2023 16:33

до 19 вер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 вер. 2023 16:33 – 19 вер. 2023 20:00
Початок аукціону:
20 вер. 2023 12:30
Дата публікації:
12 вер. 2023 16:33
Період редагування:
12 вер. 2023 16:33 – 14 вер. 2023 18:00
Період питань:
12 вер. 2023 16:33 – 18 вер. 2023 20:00
Період відповідей:
12 вер. 2023 16:33 – 19 вер. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230912-71594
Гарантійний внесок:
56 847,86 грн
Номер лоту:
G22N024626
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
687/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
9 серп. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
568 478,58 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 684,79 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710234563251. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, Вільхівська сільська рада Харківського району Харківської області

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 5 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

5 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 12 вер. 2023 16:33

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада

Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада
Ім'я:
Проценко Антон Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970310011 ЄДРПОУ:
0554
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

374 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,6305 га, на території Мартинівськоі сільської ради Пулинського району Житомирської області, 400 м від траси М 06

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,6305 га, на території Мартинівськоі сільської ради Пулинського району Житомирської області, 400 м від траси М 06
Ім'я:
Довгаль Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672408585 ІПН/РНОКПП:
2853314793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 100 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка, кадастровий номер 3224980801:01:004:0047, площею 0,2520 га та цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, за адресою: Київська обл., Фастівський район, Великогуляківська сільська рада

Земельна ділянка, кадастровий номер 3224980801:01:004:0047, площею 0,2520 га та цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, за адресою: Київська обл., Фастівський район, Великогуляківська сільська рада
Ім'я:
Ніколаєв Сергій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380668395646 ІПН/РНОКПП:
2568612894
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

518 717,00 грн без ПДВ

Дивитись