Нежитлові приміщення 1-го поверху № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 загальною площею 164,4 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477500563101. Основні засоби у кількості 10
одиниць
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 загальною площею 164,4 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477500563101. Основні засоби у кількості 10 одиниць
1 814 659,32 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 6 вер. 2023 11:24
до 13 вер. 2023 20:00
з 14 вер. 2023 13:15
до 14 вер. 2023 13:44
з 14 вер. 2023 13:44
до 29 вер. 2023 09:57
29 вер. 2023 09:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 загальною площею 164,4 кв.м в житловому будинку літ. ``А-9``, що знаходяться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21, РНОНМ 477500563101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства
Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Стуса Василя, будинок 21 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 10 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 10 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 6 вер. 2023 11:24 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Радченко Руслан Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
2846820310
|
Пропозиція: 1 832 805,91 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024705
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
1 832 805,91 грн
Заключна вартість договору:
1 832 805,91 грн
Термін дії договору:
28 вер. 2023 09:56 – 12 жовт. 2023 09:56
Дата підписання договору:
28 вер. 2023 09:56
Дата сплати:
22 вер. 2023 09:44
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
14 вер. 2023 13:44 – 12 жовт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946
|
Пропозиція: 1 814 659,32 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Квартира двокімнатна, загальною площею 51,7 кв.м, житловою площею 29,0 кв.м, за адресою: Київська обл, Броварський р., м.Бровари, вулиця Лагунової Марії, будинок 4, квартира 59. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 640148632106. Інвентарний № 10048
1 563 120,00 грн без ПДВ
ДивитисьПерший повторний аукціон з продажу Будівлі насосної станції (нежитлова будівля) третього підйому (реєстраційний номер майна: 34115448), без можливості зниження початкової ціни
1 424 800,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення для забезпечення банківських функцій. Загальна площа (кв.м): 381.9. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна огорожа, 1,2,3 вимощення І. Адреса: Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 156-а.
3 383 000,00 грн без ПДВ
Дивитись