Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0021, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710184663251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.

Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0021, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710184663251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.

Початкова ціна

647 513,94 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 2023 15:15

до 11 вер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 вер. 2023 15:15 – 11 вер. 2023 20:00
Початок аукціону:
12 вер. 2023 12:40
Дата публікації:
4 вер. 2023 15:15
Період редагування:
4 вер. 2023 15:15 – 6 вер. 2023 18:00
Період питань:
4 вер. 2023 15:15 – 10 вер. 2023 20:00
Період відповідей:
4 вер. 2023 15:15 – 11 вер. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230904-11769
Гарантійний внесок:
64 751,39 грн
Номер лоту:
G22N024625
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
687/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
9 серп. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
647 513,94 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 475,14 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0021, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710184663251. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, Вільхівська сільська рада Харківського району Харківської області

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 5 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

5 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 4 вер. 2023 15:15

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.

Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Ін...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

324 180,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги, земельна ділянка загальною площею 3.28 га, кадастровий номер 5321884600:00:006:0070, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження: Полтавська область, Кобеляцький район, Марківська сільська рада

1 торги, земельна ділянка загальною площею 3.28 га, кадастровий номер 5321884600:00:006:0070, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження: Полтавська область, Кобеляцький район, Марківська сільська рада
Ім'я:
Гуріна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0678808797 ЄДРПОУ:
0679
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

367 688,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0600 га., КН:4610900000:17:137:0087, за адресою: Львівська обл., м.Самбір, вул. Драбика Тараса земельна ділянка 14

Земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0600 га., КН:4610900000:17:137:0087, за адресою: Львівська обл., м.Самбір, вул. Драбика Тараса земельна ділянка 14
Ім'я:
Голойда Андрій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380933553520 ІПН/РНОКПП:
3431703093
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

417 384,30 грн без ПДВ

Дивитись