Квартира двокімнатна загальною площею 82,76 кв.м, житловою площею: 59,36 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, будинок 13, квартира 10, РНОНМ 2041558212110. Основні засоби у кількості 35 одиниць.
Квартира двокімнатна загальною площею 82,76 кв.м, житловою площею: 59,36 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, будинок 13, квартира 10, РНОНМ 2041558212110. Основні засоби у кількості 35 одиниць.
210 233,28 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 29 серп. 2023 15:25
до 12 вер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Квартира двокімнатна загальною площею 82,76 кв.м, житловою площею: 59,36 кв.м, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, будинок 13, квартира 10, РНОНМ 2041558212110.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської
Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 50001, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, будинок 13, квартира 10 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 35 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 35 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 29 серп. 2023 15:25 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.
324 180,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда нерухомого майна, а саме: підвищена залізнична колія 740,3м.п та асфальто-бетонного покриття загальною площею 6400 кв.м, знаходяться за адресою: Волинська обл., с. Голишів, вул. С. Наливайка, 2
154 993,31 грн без ПДВ
ДивитисьЩогла h=74 м , с. Щучинці, вул. Одеська, 59, Жмеринський р-н, Віннницька обл.
140 000,00 грн з ПДВ
Дивитись