3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422. Земельна ділянка
площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Основні засоби в кількості 88 одиниць.
3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422. Земельна ділянка площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка
площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Основні засоби в кількості 88 одиниць.
428 279,30 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 25 серп. 2023 17:28
до 10 вер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
3/100 частин нежитлової будівлі - банку (літ. ``А-1``), загальною площею 111,9 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9, реєстраційний номер майна: 36618422.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до
законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Балаклійський р., смт. Червоний Донець, вулиця Жовтнева, будинок 9 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Земельна ділянка площею 0,0053 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0008, з цільовим призначенням: для обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9. Земельна ділянка площею 0,0135 га, кадастровий номер 6320256000:00:001:0009, цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, що знаходиться за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми
розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вулиця Стадіонна, 9 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби в кількості 88 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 88 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 25 серп. 2023 17:28 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
1 торги, земельна ділянка загальною площею 2,9553 га, кадастровий номер 5322885300:12:003:0088, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження: Полтавська область, Лубенський район, Засульська сiльська рада
312 400,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки з переважним правом, кадастровий номер: 5120280400:01:001:0195, площа 4,6783, Цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Місцерозташування: Одеська область, Ананьївський район, Ананьївська Перша сільська рада. Ділянка в оренді ТОВ "ПЕТРА" до 2034 року.
250 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля ветеринарної лабораторії літ. "А"площею 517,8 кв. м, підвал літ. "А1" площею 161,8 кв. м, тамбур літ. "а" площею 6,4 кв. м, вхід до підвалу літ. "а4" площею 5,3 кв. м, ґанок літ. "а1", ґанок літ. "а2", ґанок літ. "а3", гараж літ. "Б" площею 94,2 кв. м за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, смт. Муровані Курилівці, вул. Шевченка, 66, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, код за ЄДРПОУ 40310643.
357 946,50 грн без ПДВ
Дивитись