Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101.
Основні засоби в кількості 95 одиниць
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101. Основні засоби в кількості 95 одиниць
935 114,47 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 18 серп. 2023 19:00
до 27 серп. 2023 20:00
з 28 серп. 2023 11:55
до 28 серп. 2023 12:33
з 28 серп. 2023 12:33
до 25 вер. 2023 08:03
25 вер. 2023 08:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані
відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 95 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 95 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Сорока Олег Леонідович
ЄДРПОУ:
32948700
|
Пропозиція: 1 480 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024572
Назва договору:
Договір купівлі-продажу нерухомості, Договір купівлі-продажу рухомого майна
Опис договору:
Договір купівлі-продажу нерухомості, Договір купівлі-продажу рухомого майна
Вартість договору
1 480 000,00 грн
Заключна вартість договору:
1 480 000,00 грн
Термін дії договору:
22 вер. 2023 12:02 – 25 вер. 2023 18:03
Дата підписання договору:
22 вер. 2023 12:02
Дата сплати:
18 вер. 2023 07:42
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
28 серп. 2023 12:33 – 25 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Цимбаленко Ігор Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3100909773
|
Пропозиція: 1 151 353,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ТОВ "ЕТТ"
ЄДРПОУ:
42093946
|
Пропозиція: 935 114,47 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Перший повторний аукціон з продажу Будівлі насосної станції (нежитлова будівля) третього підйому (реєстраційний номер майна: 34115448), без можливості зниження початкової ціни
1 424 800,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля, літ. А загальною площею 202,9 кв. м, будівля, літ. Б площею 145,1 кв. м, склад, літ. В площею 64,6 кв. м, будівля (пункт штучного осіменіння), літ. Г площею 29,5 кв. м, гараж (гаражі), літ. Д площею 26,0 кв. м, гараж (піднавіс для тварин), вбиральня на два входи, криниця камінна, залізо-бетонний резервуар, вигріб, огорожа сітчаста, зовнішнє водоймище, зовнішня каналізація за адресою: Дністровський р-н, с. Білоусівка, вул. Василя Стуса,3, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, код за ЄДРПОУ 40416813
502 447,00 грн без ПДВ
ДивитисьПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
599 622,00 грн без ПДВ
Дивитись