Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0050, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 190-Ж, РНОНМ 512777963101
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0050, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 190-Ж, РНОНМ 512777963101
1 017 210,60 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 17 серп. 2023 15:06
до 27 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0050, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 190-Ж, РНОНМ 512777963101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до
законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Роганська, 190-Ж |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 17 серп. 2023 15:06 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
534 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 9,4561 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0071, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення (КВЦПЗ- 14.01)
547 020,02 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (колишнього Летичівського) району Хмельницької області
562 000,00 грн без ПДВ
Дивитись