Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ
1710234563251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.
Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710234563251. Основні засоби в кількості 5 одиниць.
812 112,26 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 10 серп. 2023 15:14
до 24 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2,0000 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 6325184000:02:023:0029, що розташована на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області, РНОНМ 1710234563251. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та
зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харківського району, на території Вільхівської сільської ради |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 5 одиниць. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення
|
Кількість: 5 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, Склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 10 серп. 2023 15:14 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
534 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 9,4561 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0071, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення (КВЦПЗ- 14.01)
547 020,02 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.2га, РН 437967621204, кадастровий номер:2120485600:03:000:0214, що розташована за адресою:Закарпатська обл., Берегівський р., с/рада. Косоньська.
435 780,00 грн без ПДВ
Дивитись