Нежитлове приміщення, загальною площею 266,4 кв.м., що розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 87, РНОНМ 1007767026101. Гараж, загальною площею 24,8 кв.м., що розташований за адресою:
Івано-Франківська обл., м. Івано Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 146, корп. 1, гараж ХІІ, РНОНМ 16582226101. Право вимоги за кредитним договором № 6-08/2017-MK-UAH, що укладений з фізичною особою
Нежитлове приміщення, загальною площею 266,4 кв.м., що розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 87, РНОНМ 1007767026101. Гараж, загальною площею 24,8 кв.м., що розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 146, корп. 1, гараж ХІІ, РНОНМ 16582226101. Право вимоги за кредитним договором № 6-08/2017-MK-UAH, що укладений з фізичною особою
2 345 224,29 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 9 серп. 2023 10:43
до 15 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список активів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення, загальною площею 266,4 кв.м., що розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 87, РНОНМ 1007767026101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені
та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 76001, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 87 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Гараж, загальною площею 24,8 кв.м., що розташований за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 146, корп. 1, гараж ХІІ, РНОНМ 16582226101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи,
створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 76001, Івано-Франківська область, Івано Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 146, корп. 1, гараж ХІІ |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Право вимоги за кредитним договором № 6-08/2017-MK-UAH, що укладений з фізичною особою. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником,
членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17, поверх 7 |
|
Тип:
Права вимоги
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 9 серп. 2023 10:43 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Офісне приміщення загальною площею 305.0 кв.м., яке розташоване за адресою: Волинська обл., Горохівський р., м. Горохів, вулиця Шевченка, буд 41.
3 726 180,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення для забезпечення банківських функцій. Загальна площа (кв.м): 381.9. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна огорожа, 1,2,3 вимощення І. Адреса: Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 156-а.
3 383 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові будівлі. 26/100 частин нежитлової будівлі, загальною площею (кв.м): 736. Адреса: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вулиця Леніна (вулиця Миру), будинок 41 / вулиця Дунайська, будинок 26. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна будівля, А Загальна площа (кв.м): 390.7 адмінбудівля, Б Загальна площа (кв.м): 345.3 гараж, В гараж, Г убиральня, Д навіс, Е навіс, Ж надвірні споруди, 1-6.
2 869 630,00 грн без ПДВ
Дивитись