Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0048, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-с, РНОНМ 590363863101
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0048, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-с, РНОНМ 590363863101
1 162 526,40 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 9 серп. 2023 13:22
до 16 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0048, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-с, РНОНМ 590363863101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до
законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Роганська, 186-с |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 9 серп. 2023 13:22 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2028 га, кадастровий номер 4623010100:01:008:0039, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу за адресою: Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вулиця Лисенка
601 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж арештованої землі на "англійському аукціоні". 1/2 частини земельної ділянки, загальна площа 0.15 га, кадастровий номер 3222480600:03:003:0012, що знаходиться за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Бобриця, вул. Пiвденна, земельна ділянка 8
1 108 919,78 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0,0232 га, К/Н: 3222484001:01:023:0216, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський р-н., с. Крюківщина. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
924 800,00 грн без ПДВ
Дивитись