Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101.
Основні засоби в кількості 95 одиниць
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101. Основні засоби в кількості 95 одиниць
1 039 016,08 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 3 серп. 2023 16:16
до 17 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 1-го поверху № 82-1-:-82-9 загальною площею 53,1 кв.м. в житловій будівлі літ. ``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13, РНОНМ 462678463101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані
відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 95 одиниць. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 95 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, проспект Григоренка Петра (колишня Жукова Маршала), будинок 13 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 серп. 2023 16:16 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
599 622,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102
732 588,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення за адресою: м.Житомир, майдан Короленка, 4
1 028 364,00 грн з ПДВ
Дивитись