Нежитлові приміщення 3-го пов. №І,ІІ,1-:-6 в літ.``Е-4``, загальною площею 473,9 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Драгомирівська, будинок 10, РНОНМ 2497757863120. Основні засоби в кількості 310 одиниць
Нежитлові приміщення 3-го пов. №І,ІІ,1-:-6 в літ.``Е-4``, загальною площею 473,9 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Драгомирівська, будинок 10, РНОНМ 2497757863120. Основні засоби в кількості 310 одиниць
6 272 234,50 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 3 серп. 2023 16:20
до 17 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 3-го пов. №І,ІІ,1-:-6 в літ.``Е-4``, загальною площею 473,9 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Драгомирівська, будинок 10, РНОНМ 2497757863120. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
-
юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Драгомирівська, будинок 10 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 310 одиниць. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 310 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Драгомирівська, будинок 10 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 серп. 2023 16:20 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8 пл. 13,3 кв.м. приміщення 1-го поверху : кімн. 2-9 пл. 19.5 кв.м., кімн.2-10 пл. 10,5 кв.м., кімн. 2-11 пл. 56,1 кв.м., 2-12 пл.5,5 кв.м., кімн. 2-13 пл. 3,4 кв.м., кімн.2-14 пл. 2,3 кв.м., кімн. 2-15 пл. 16,8 кв.м., кімн.2-16 пл. 12,2 кв.м., кімн. 2-17 пл. 10,9 кв.м., кімн.2-18 пл. 20,4 кв.м., кімн. 2-19 пл. 7,7 кв.м.; приміщення 2-го поверху : кімн. 2-20 пл. 19,4 кв.м., кімн.2-21 пл. 66,3 кв.м., кімн. 2-22 пл. 5,1 кв.м., кімн.2-23 пл. 14,8 кв.м., кімн. 2-24 пл. 1,7 кв.м., кімн. 2-25 пл. 3,5 кв.м., кімн. 2-26 пл. 16,8 кв.м., кімн. 2-27 пл. 18,3 кв.м., кімн. 2-28 пл. 8,0 кв.м., кімн. 2-29 пл. 10,1 кв.м., кімн. 2-30 пл. 17,3 кв.м.; ( Загальна площа - 446,5 кв.м. ). Адреса: Харківська обл., Красноградський район (Берестинський район), м. Красноград (м. Берестин), вулиця Полтавська, будинок 85.
3 220 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., вбиральня, 5, пл. 1,3 кв.м., електрощитова, 6, пл. 5,7 кв.м., коридор, 7, пл. 2,1 кв.м., приміщення, 8, пл. 9,4 кв.м., приміщення, 9, пл. 15,2 кв.м., коридор, 10, пл. 10,2 кв.м., приміщення, 11, пл. 11,2 кв.м., тамбур, 12, пл. 4,1 кв.м., комора,13, пл. 2,5 кв.м., приміщення, 14, пл. 4,5 кв.м., коридор, 15, пл. 8,7 кв.м., приміщення, 16, пл. 4,5 кв.м., комора,17, пл. 2,6 кв.м., приміщення, 18, пл. 4,3 кв.м., приміщення, 19, пл. 28,2 кв.м., коридор, 20, пл. 17,7 кв.м., вбиральня, 4, пл. 1,3 кв.м. Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вулиця Соборна, будинок 16/2.
3 191 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж комерційного приміщення 109,1 м² з підведеними комунікаціями в м.Рівне, ЖК "Еко-Хаус".
3 818 500,00 грн з ПДВ
Дивитись