Нежитлові приміщення підвалу № 1-5 в житловому будинку літ. ``А-5`` загальною площею 57,5 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, Пушкінський в`їзд, будинок 10, РНОНМ 2251006263101. Основні засоби в кількості 370 одиниць
Нежитлові приміщення підвалу № 1-5 в житловому будинку літ. ``А-5`` загальною площею 57,5 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, Пушкінський в`їзд, будинок 10, РНОНМ 2251006263101. Основні засоби в кількості 370 одиниць
1 951 103,92 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 3 серп. 2023 16:23
до 17 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення підвалу № 1-5 в житловому будинку літ. ``А-5`` загальною площею 57,5 кв.м., які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, Пушкінський в`їзд, будинок 10, РНОНМ 2251006263101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
-
юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, Пушкінський в`їзд, будинок 10 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 370 одиниць. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 370 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, Пушкінський в`їзд, будинок 10 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 серп. 2023 16:23 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Нежитлові будівлі. 26/100 частин нежитлової будівлі, загальною площею (кв.м): 736. Адреса: Одеська обл., Кілійський р., м. Кілія, вулиця Леніна (вулиця Миру), будинок 41 / вулиця Дунайська, будинок 26. Відомості про складові частини об’єкта нерухомого майна будівля, А Загальна площа (кв.м): 390.7 адмінбудівля, Б Загальна площа (кв.м): 345.3 гараж, В гараж, Г убиральня, Д навіс, Е навіс, Ж надвірні споруди, 1-6.
2 869 630,00 грн без ПДВ
ДивитисьАдміністративно - торгівельна будівля. Загальна площа (кв.м): 465.8, матеріали стін: черепашник обкладений цеглою, Опис: А-1 адміністративно - торгівельна будівля з мансардою МС-1. Земельна ділянка, кадастровий номер 1224255100:04:001:0256. Площа (га): 0.089. Цільове призначення: для комерційного використання. Адреса: Дніпропетровська обл., Покровський район (Синельниківський район), селище Покровське, вулиця 40 років Жовтня (вулиця Центральна), будинок 44.
2 438 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 446.5, Опис: Приміщення підвалу : кімн. 2-1 пл. 19,5 кв.м., кімн.2-2 пл. 64,7 кв.м.,кімн.2-3 пл. 8,9 кв.м., кімн. 2-4 пл. 9,1 кв.м., кімн.2-5 пл. 13,2 кв.м., кімн.2-6 пл. 16,2 кв.м., кімн.2-7 пл. 5,0 кв.м., кімн.2-8 пл. 13,3 кв.м. приміщення 1-го поверху : кімн. 2-9 пл. 19.5 кв.м., кімн.2-10 пл. 10,5 кв.м., кімн. 2-11 пл. 56,1 кв.м., 2-12 пл.5,5 кв.м., кімн. 2-13 пл. 3,4 кв.м., кімн.2-14 пл. 2,3 кв.м., кімн. 2-15 пл. 16,8 кв.м., кімн.2-16 пл. 12,2 кв.м., кімн. 2-17 пл. 10,9 кв.м., кімн.2-18 пл. 20,4 кв.м., кімн. 2-19 пл. 7,7 кв.м.; приміщення 2-го поверху : кімн. 2-20 пл. 19,4 кв.м., кімн.2-21 пл. 66,3 кв.м., кімн. 2-22 пл. 5,1 кв.м., кімн.2-23 пл. 14,8 кв.м., кімн. 2-24 пл. 1,7 кв.м., кімн. 2-25 пл. 3,5 кв.м., кімн. 2-26 пл. 16,8 кв.м., кімн. 2-27 пл. 18,3 кв.м., кімн. 2-28 пл. 8,0 кв.м., кімн. 2-29 пл. 10,1 кв.м., кімн. 2-30 пл. 17,3 кв.м.; ( Загальна площа - 446,5 кв.м. ). Адреса: Харківська обл., Красноградський район (Берестинський район), м. Красноград (м. Берестин), вулиця Полтавська, будинок 85.
3 220 000,00 грн без ПДВ
Дивитись