Нежитлові приміщення 1-го поверху №3-1-:-3-10 загальною площею 51,2 кв.м в житловому будинку літ.``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Плеханівська, будинок 73, РНОНМ 461843663101. Основні засоби в кількості 97 одиниць
Нежитлові приміщення 1-го поверху №3-1-:-3-10 загальною площею 51,2 кв.м в житловому будинку літ.``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Плеханівська, будинок 73, РНОНМ 461843663101. Основні засоби в кількості 97 одиниць
1 109 678,57 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 3 серп. 2023 16:04
до 17 серп. 2023 20:00
з 18 серп. 2023 11:45
до 18 серп. 2023 12:14
з 18 серп. 2023 12:14
до 30 серп. 2023 10:04
30 серп. 2023 10:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення 1-го поверху №3-1-:-3-10 загальною площею 51,2 кв.м в житловому будинку літ.``А-5``, які розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Плеханівська, будинок 73, РНОНМ 461843663101. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської
Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 73 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби в кількості 97 одиниць. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 97 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 73 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 3 серп. 2023 16:04 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Кутовой Григорій Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3414801336
|
Пропозиція: 1 431 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024569
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна (основні засоби)
Вартість договору
1 431 001,00 грн
Заключна вартість договору:
1 431 001,00 грн
Термін дії договору:
29 серп. 2023 10:02 – 15 вер. 2023 10:02
Дата підписання договору:
29 серп. 2023 10:02
Дата сплати:
28 серп. 2023 09:57
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
18 серп. 2023 12:14 – 15 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Сорока Олег Леонідович
ЄДРПОУ:
32948700
|
Пропозиція: 1 431 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
599 622,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102
732 588,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлове приміщення за адресою: м.Житомир, майдан Короленка, 4
1 028 364,00 грн з ПДВ
Дивитись