Право вимоги за кредитним договором № 26-295ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Нежитлова будівля літ. ``А-1``, загальною площею 310,6 кв.м, та надвірні будівлі: котельня літ. ``Б-1``, колодязі № 1,2,3,4, що розташовані за адресою: Харківська обл., Зміївський р., с. Бірки, вул. Центральна, буд. 3б, РНОНМ 1990703063217

Право вимоги за кредитним договором № 26-295ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Нежитлова будівля літ. ``А-1``, загальною площею 310,6 кв.м, та надвірні будівлі: котельня літ. ``Б-1``, колодязі № 1,2,3,4, що розташовані за адресою: Харківська обл., Зміївський р., с. Бірки, вул. Центральна, буд. 3б, РНОНМ 1990703063217

Початкова ціна

1 073 639,28 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 серп. 2023 16:06

до 8 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 серп. 2023 16:06 – 8 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
9 серп. 2023 11:10
Дата публікації:
2 серп. 2023 16:06
Період редагування:
2 серп. 2023 16:06 – 4 серп. 2023 18:00
Період питань:
2 серп. 2023 16:06 – 7 серп. 2023 20:00
Період відповідей:
2 серп. 2023 16:06 – 8 серп. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230802-35867
Гарантійний внесок:
107 363,93 грн
Номер лоту:
G6N024395
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
606/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 лип. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 073 639,28 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 736,39 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список активів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги за кредитним договором № 26-295ПВ/2008, що укладений з фізичною особою. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Тип:
Права вимоги
2

Нежитлова будівля літ. ``А-1``, загальною площею 310,6 кв.м, та надвірні будівлі: котельня літ. ``Б-1``, колодязі № 1,2,3,4, що розташовані за адресою: Харківська обл., Зміївський р., с. Бірки, вул. Центральна, буд. 3б, РНОНМ 1990703063217. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, Зміївський р., с. Бірки, вул. Центральна, буд. 3б

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 2 серп. 2023 16:06

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
Ім'я:
Дошак Роман Зенонович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675075151 ІПН/РНОКПП:
2828104933
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

599 622,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАПАБЛАНКА», місцезнаходження: 14034, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця Олександрівська(пн), будинок 5, код ЄДРПОУ 44457650.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 264 292,15 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кочин Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973749778 ІПН/РНОКПП:
2999802242
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 871 816,84 грн без ПДВ

Дивитись