Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218.

Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218.

Початкова ціна

1 085 403,32 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 лип. 2023 22:36

до 7 серп. 2023 20:00

Аукціон

з 8 серп. 2023 12:40

до 8 серп. 2023 13:09

Кваліфікація

з 8 серп. 2023 13:09

до 29 серп. 2023 16:09

Аукціон завершено

29 серп. 2023 16:09

Подача пропозицій:
31 лип. 2023 22:36 – 7 серп. 2023 20:00
Період аукціону:
8 серп. 2023 12:40 – 8 серп. 2023 13:09
Дата публікації:
31 лип. 2023 22:36
Період редагування:
31 лип. 2023 22:36 – 2 серп. 2023 18:00
Період питань:
31 лип. 2023 22:36 – 6 серп. 2023 20:00
Період відповідей:
31 лип. 2023 22:36 – 7 серп. 2023 20:00
Період кваліфікації:
8 серп. 2023 13:09 – 5 вер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230731-13050
Гарантійний внесок:
108 540,33 грн
Номер лоту:
G22N024374
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
596/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
12 лип. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 085 403,32 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 854,03 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 20801, Черкаська область, Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19

Тип:
Майно
2

Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 20801, Черкаська область, Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 31 лип. 2023 22:36

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Попудрібко Ярослав
ЄДРПОУ:
21386558

Пропозиція:

1 097 300,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 серп. 2023 23:36

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 серп. 2023 16:03

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 серп. 2023 23:36

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 29 серп. 2023 16:03

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N024374
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно)
Вартість договору
1 097 300,00 грн
Заключна вартість договору:
1 097 300,00 грн
Термін дії договору:
29 серп. 2023 16:09 – 5 вер. 2023 16:09
Дата підписання договору:
29 серп. 2023 16:09
Дата сплати:
25 серп. 2023 15:58
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08
Підписаний договір 29 серп. 2023 16:08

Період підписання договору:
8 серп. 2023 13:09 – 5 вер. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Віта Сич
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2969521583

Пропозиція:

1 096 259,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 серп. 2023 23:46

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 серп. 2023 23:46

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA883000010000032079106801026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
Ім'я:
Дошак Роман Зенонович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675075151 ІПН/РНОКПП:
2828104933
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

599 622,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василенко Володимир Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970550500 ЄДРПОУ:
04056248
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

547 020,02 грн без ПДВ

Дивитись

Земельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (колишнього Летичівського) району Хмельницької області

Земельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (кол...
Ім'я:
Яцишин Анатолій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380983001893 ІПН/РНОКПП:
2578025700
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

562 000,00 грн без ПДВ

Дивитись