Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-31 в літ. ``А-10``, загальною площею: 56,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803763101. Основні засоби у кількості 11 одиниць.

Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-31 в літ. ``А-10``, загальною площею: 56,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803763101. Основні засоби у кількості 11 одиниць.

Початкова ціна

768 810,59 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 лип. 2023 17:48

до 7 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 лип. 2023 17:48 – 7 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
8 серп. 2023 14:30
Дата публікації:
31 лип. 2023 17:48
Період редагування:
31 лип. 2023 17:48 – 2 серп. 2023 18:00
Період питань:
31 лип. 2023 17:48 – 6 серп. 2023 20:00
Період відповідей:
31 лип. 2023 17:48 – 7 серп. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230731-01949
Гарантійний внесок:
76 881,06 грн
Номер лоту:
G22N024355
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
593/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
12 лип. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
768 810,59 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 688,11 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-31 в літ. ``А-10``, загальною площею: 56,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803763101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б

Тип:
Майно
2

Основні засоби у кількості 11 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

11 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 31 лип. 2023 17:48

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"

ПРОДАЖ нежитлової будівлі місто Шептицький пр. Шевченка 3"б"
Ім'я:
Дошак Роман Зенонович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675075151 ІПН/РНОКПП:
2828104933
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

599 622,00 грн без ПДВ

Дивитись

продаж земельної ділянки під індивідуальне будівництво з житловою нерухомістю та нежитловою

продаж земельної ділянки під індивідуальне будівництво з житловою нерухомістю та нежитловою
Ім'я:
Бортник Ростислав Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: +380950444697 ІПН/РНОКПП:
3198709430
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

450 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

426 947,00 грн без ПДВ

Дивитись