Майнові права на нежитлові приміщення 1-го поверху № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 4б, 6, 6а, 7, 7а, 7б загальною площею 1158,3 кв.м. в нежитловій будівлі літ. ``А-6``, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Донця-Захаржевського, будинок 6/8, РНОНМ 1245331763101

Майнові права на нежитлові приміщення 1-го поверху № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 4б, 6, 6а, 7, 7а, 7б загальною площею 1158,3 кв.м. в нежитловій будівлі літ. ``А-6``, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Донця-Захаржевського, будинок 6/8, РНОНМ 1245331763101

Початкова ціна

44 176 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 лип. 2023 15:05

до 2 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 лип. 2023 15:05 – 2 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
3 серп. 2023 13:15
Дата публікації:
27 лип. 2023 15:05
Період редагування:
27 лип. 2023 15:05 – 31 лип. 2023 18:00
Період питань:
27 лип. 2023 15:05 – 1 серп. 2023 20:00
Період відповідей:
27 лип. 2023 15:05 – 2 серп. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230727-47899
Гарантійний внесок:
4 417 600,00 грн
Номер лоту:
G22N024296
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
572/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
28 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
44 176 000,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
441 760,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на нежитлові приміщення 1-го поверху № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 4б, 6, 6а, 7, 7а, 7б загальною площею 1158,3 кв.м. в нежитловій будівлі літ. ``А-6``, що розташовані за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Донця-Захаржевського, будинок 6/8, РНОНМ 1245331763101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Донця-Захаржевського, будинок 6/8

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 27 лип. 2023 15:05

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.
Ім'я:
Андрій Міхедов
E-mail: [email protected] Телефон: 0952822088 ЄДРПОУ:
14352406
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2146,00 кв.м, розташовані за адресою: м. Одеса, вулиця Мала Арнаутська, будинок 105/1. У відповідності до вимог ст. 12, 79, 80, Кодексу України з процедур банкрутства. Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865 «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» та Постанови господарського суду Одеської області від 27.02.2024 року по справі № 916/1950/16. Арбітражна керуюча Колмикова Тетяна Олександрівна (свідоцтво про право на заняття діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 85 від 08.02.2013 року.

Проведення аукціону з продажу майна ТОВ «УКРБУДСПЕЦТЕХ» (65039, м. Одеса, пр. Гагаріна, буд.12-А, код ЄДРПОУ 32145683), справа № 916/1950/16, яке складається з Лоту 8: склад майна: нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 2...
Ім'я:
Колмикова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979391170 ІПН/РНОКПП:
3098610722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

64 538 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЛИВАРНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 32759676)

Повторний аукціон з продажу майна боржника ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЛИВАРНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 32759676)
Ім'я:
Абрамов Віталій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0933245372 ІПН/РНОКПП:
3108221373
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

55 280 271,20 грн без ПДВ

Дивитись