Майнові права на житловий будинок літ. ``АО-3``, загальною площею 179.6 кв.м., житлова площа 45.3 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, будинок 20-В, РНОНМ 786317363101

Майнові права на житловий будинок літ. ``АО-3``, загальною площею 179.6 кв.м., житлова площа 45.3 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, будинок 20-В, РНОНМ 786317363101

Початкова ціна

4 314 100,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 лип. 2023 12:52

до 2 серп. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 лип. 2023 12:52 – 2 серп. 2023 20:00
Початок аукціону:
3 серп. 2023 12:10
Дата публікації:
26 лип. 2023 12:52
Період редагування:
26 лип. 2023 12:52 – 28 лип. 2023 18:00
Період питань:
26 лип. 2023 12:52 – 1 серп. 2023 20:00
Період відповідей:
26 лип. 2023 12:52 – 2 серп. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230726-61534
Гарантійний внесок:
431 410,00 грн
Номер лоту:
G22N024279
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
566/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
23 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
4 314 100,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 141,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на житловий будинок літ. ``АО-3``, загальною площею 179.6 кв.м., житлова площа 45.3 кв.м, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, будинок 20-В, РНОНМ 786317363101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, будинок 20-В

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 26 лип. 2023 12:52

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., вбиральня, 5, пл. 1,3 кв.м., електрощитова, 6, пл. 5,7 кв.м., коридор, 7, пл. 2,1 кв.м., приміщення, 8, пл. 9,4 кв.м., приміщення, 9, пл. 15,2 кв.м., коридор, 10, пл. 10,2 кв.м., приміщення, 11, пл. 11,2 кв.м., тамбур, 12, пл. 4,1 кв.м., комора,13, пл. 2,5 кв.м., приміщення, 14, пл. 4,5 кв.м., коридор, 15, пл. 8,7 кв.м., приміщення, 16, пл. 4,5 кв.м., комора,17, пл. 2,6 кв.м., приміщення, 18, пл. 4,3 кв.м., приміщення, 19, пл. 28,2 кв.м., коридор, 20, пл. 17,7 кв.м., вбиральня, 4, пл. 1,3 кв.м. Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вулиця Соборна, будинок 16/2.

Нежитлові приміщення, об'єкт житлової нерухомості. Загальна площа (кв.м): 219.6, Опис: Нежитлові приміщення: тамбур, І, пл. 2,8 кв.м, приміщення, ІІ, пл. 1,2 кв.м., приміщення , 1, пл. 50,9 кв.м., приміщення, 2, пл. 20,9 кв.м., приміщення, 3, пл. 10,3 кв.м., в...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 191 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежиле вбудоване приміщення площею 63,1 кв.м. Загальна площа (кв.м): 63.1 . Адреса: Волинська обл., м. Нововолинськ, смт. Жовтневе (селище Благодатне) , вулиця Перемоги, будинок 23.

Нежиле вбудоване приміщення площею 63,1 кв.м. Загальна площа (кв.м): 63.1 . Адреса: Волинська обл., м. Нововолинськ, смт. Жовтневе (селище Благодатне) , вулиця Перемоги, будинок 23.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 991 200,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж комерційного приміщення 109,1 м² з підведеними комунікаціями в м.Рівне, ЖК "Еко-Хаус".

Продаж комерційного приміщення 109,1 м² з підведеними комунікаціями в м.Рівне, ЖК "Еко-Хаус".
Ім'я:
Наталія Паньків
E-mail: [email protected] Телефон: +380976788600 ІПН/РНОКПП:
3052221388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 818 500,00 грн з ПДВ

Дивитись