Машиномісце № 59 загальною площею 18,4 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498242063101. Термінал для платіжних систем
ТП-1ТБ (м. Харків, вул. Сумська 39), що знаходиться на складі в м. Харкові, інв. номер 24386
Машиномісце № 59 загальною площею 18,4 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498242063101. Термінал для платіжних систем ТП-1ТБ (м. Харків, вул. Сумська 39), що знаходиться на складі в м. Харкові, інв. номер 24386
155 824,92 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 24 лип. 2023 15:15
до 31 лип. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Машиномісце № 59 загальною площею 18,4 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498242063101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства
Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Термінал для платіжних систем ТП-1ТБ (м. Харків, вул. Сумська 39), що знаходиться на складі в м. Харкові, інв. номер 24386.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України,
кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 24 лип. 2023 15:15 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл, загальною площею 152.4м2
96 673,01 грн без ПДВ
ДивитисьОренда майна загальною площею 10126,0 кв.м, а саме: піщано-щебеневий майданчик площею 8626 кв.м (інв.000002) та піщано-щебеневий майданчик площею 1500 кв.м (інв.000003), за адресою: Харківська обл., Куп’янський район, смт. Шевченкове, вул. Покровська , 90а
100 232,00 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Благовісна, 72. Оренда – частина будівлі (нежитлові приміщення 1-5-го поверхів) загальною площею 1330,6 кв. м (В)
79 836,00 грн з ПДВ
Дивитись