Машиномісце № 30 загальною площею 18,7 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498184763101. Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Героїв праці``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29571.

Машиномісце № 30 загальною площею 18,7 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498184763101. Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Героїв праці``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29571.

Початкова ціна

157 800,87 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 лип. 2023 23:16

до 30 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 лип. 2023 23:16 – 30 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 лип. 2023 11:40
Дата публікації:
21 лип. 2023 23:16
Період редагування:
21 лип. 2023 23:16 – 25 лип. 2023 18:00
Період питань:
21 лип. 2023 23:16 – 29 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
21 лип. 2023 23:16 – 30 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230721-69724
Гарантійний внесок:
15 780,09 грн
Номер лоту:
G22N024172
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
536/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
16 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
157 800,87 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 578,01 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Машиномісце № 30 загальною площею 18,7 кв.м., яке знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку літ. ``А-9``, за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21, РНОНМ 498184763101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Василя Стуса (Механізаторська), будинок 21

Тип:
Майно
2

Термінал для платіжних систем ТП2-МЕГА13 м. Харків, ст. м. ``Героїв праці``, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 29571. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київ, м. Київ, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 21 лип. 2023 23:16

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл, загальною площею 152.4м2

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Ст...
Ім'я:
Бутчак Анжела Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680352260 ЄДРПОУ:
04056262
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

96 673,01 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда майна загальною площею 10126,0 кв.м, а саме: піщано-щебеневий майданчик площею 8626 кв.м (інв.000002) та піщано-щебеневий майданчик площею 1500 кв.м (інв.000003), за адресою: Харківська обл., Куп’янський район, смт. Шевченкове, вул. Покровська , 90а

Оренда майна загальною площею 10126,0 кв.м, а саме: піщано-щебеневий майданчик площею 8626 кв.м (інв.000002) та піщано-щебеневий майданчик площею 1500 кв.м (інв.000003), за адресою: Харківська обл., Куп’янський район, смт. Шевченкове, вул. Покровська , 90а
Ім'я:
Попов Є.М.
E-mail: [email protected] Телефон: 0502746112 ЄДРПОУ:
31941174
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 232,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Благовісна, 72. Оренда – частина будівлі (нежитлові приміщення 1-5-го поверхів) загальною площею 1330,6 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Благовісна, 72. Оренда – частина будівлі (нежитлові приміщення 1-5-го поверхів) загальною площею 1330,6 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

79 836,00 грн з ПДВ

Дивитись