Земельна ділянка площею 3,1284 га, кадастровий номер 3222784400:02:001:0007, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739929732227. Основні засоби у кількості 5 од. згідно додатку № 2, що додається.

Земельна ділянка площею 3,1284 га, кадастровий номер 3222784400:02:001:0007, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739929732227. Основні засоби у кількості 5 од. згідно додатку № 2, що додається.

Початкова ціна

681 404,48 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 лип. 2023 16:53

до 30 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 лип. 2023 16:53 – 30 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 лип. 2023 14:55
Дата публікації:
19 лип. 2023 16:53
Період редагування:
19 лип. 2023 16:53 – 21 лип. 2023 18:00
Період питань:
19 лип. 2023 16:53 – 29 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
19 лип. 2023 16:53 – 30 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230719-77352
Гарантійний внесок:
68 140,45 грн
Номер лоту:
G23N024397
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
607/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 лип. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
681 404,48 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 814,05 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Земельна ділянка площею 3,1284 га, кадастровий номер 3222784400:02:001:0007, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 739929732227. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08045, Київська область, Макарівський р., с/рада. Людвинівська

Тип:
Майно
2

Основні засоби у кількості 5 од. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

5 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 лип. 2023 16:53

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ніколайчук Ярослав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380994117703 ЄДРПОУ:
26269892
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

429 573,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (колишнього Летичівського) району Хмельницької області

Земельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (кол...
Ім'я:
Яцишин Анатолій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380983001893 ІПН/РНОКПП:
2578025700
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

562 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Мартинівської сільської ради, Пулинського району площею 3,2728 Га, вільна від орендаря, 400 м від траси М06.

Продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Мартинівської сільської ради, Пулинського району площею 3,2728 Га, вільна від орендаря, 400 м від траси М06.
Ім'я:
Довгаль Андрій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672408585 ІПН/РНОКПП:
2853314793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

510 000,00 грн без ПДВ

Дивитись