Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат
ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116
Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116
521 490,07 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 19 лип. 2023 23:46
до 1 серп. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та
зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 08045, Київська область, Макарівський р., с/рада. Людвинівська |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити
такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вул. Озерянська, вул. Гоголя |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 19 лип. 2023 23:46 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0921 га, кадастровий номер: 4620910100:29:001:0135, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, м.Городок, вул. П.Мирного, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (КВЦПЗ 03.10)
429 573,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (колишнього Летичівського) району Хмельницької області
562 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж Земельної ділянки площею 1.5000 га, кадастровий номер 6823055100:09:002:0010. Адреса: Хмельницька область, за межами населеного пункту Летичів
295 000,00 грн без ПДВ
Дивитись