Земельна ділянка площею 2.6503 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0041, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737281132227. Основні засоби у кількості 14 од. згідно додатку №8, що додається.
Земельна ділянка площею 2.6503 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0041, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737281132227. Основні засоби у кількості 14 од. згідно додатку №8, що додається.
881 384,50 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 19 лип. 2023 17:07
до 30 лип. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2.6503 га, кадастровий номер 3222784600:06:006:0041, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Маковищанська, РНОНМ 737281132227.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи,
створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 08045, Київська область, Макарівський р., с/рада. Маковищанська |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Основні засоби у кількості 14 од.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 14 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 19 лип. 2023 17:07 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Земельні торги - продаж земельної ділянки площею 4,066 га, кадастровий номер 6823084200:01:008:0029, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Сусловецької сільської ради Хмельницького (колишнього Летичівського) району Хмельницької області
562 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Мартинівської сільської ради, Пулинського району площею 3,2728 Га, вільна від орендаря, 400 м від траси М06.
510 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2028 га, кадастровий номер 4623010100:01:008:0039, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу за адресою: Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вулиця Лисенка
601 000,00 грн без ПДВ
Дивитись