Машиномісце № 21 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 17,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 503700463101. Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м. Первомайск, мкрн. №1/2, буд.28, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 24608.

Машиномісце № 21 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 17,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 503700463101. Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м. Первомайск, мкрн. №1/2, буд.28, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 24608.

Початкова ціна

146 799,46 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 лип. 2023 23:44

до 24 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 лип. 2023 23:44 – 24 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
25 лип. 2023 13:20
Дата публікації:
18 лип. 2023 23:44
Період редагування:
18 лип. 2023 23:44 – 20 лип. 2023 18:00
Період питань:
18 лип. 2023 23:44 – 23 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
18 лип. 2023 23:44 – 24 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230718-16733
Гарантійний внесок:
14 679,95 грн
Номер лоту:
G22N024166
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
534/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
16 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
146 799,46 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 468,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Машиномісце № 21 у підвалі житлового будинку літ. ``А-24``, загальною площею 17,6 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б, РНОНМ 503700463101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, проспект Ювiлейний, 67-Б

Тип:
Майно
2

Термінал для платіжних систем ТП-2МЕГАЗ, м. Первомайск, мкрн. №1/2, буд.28, що знаходиться на складі в м. Києві, інв. номер 24608.Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 18 лип. 2023 23:44

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл, загальною площею 152.4м2

Право оренди частини нежитлового приміщення (харчоблоку) з технологічним обладнанням, яке знаходиться в приміщенні Сколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Сколівської міської ради за адресою: вул. князя Святослава, 40-Ж , м. Сколе, Ст...
Ім'я:
Бутчак Анжела Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680352260 ЄДРПОУ:
04056262
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

96 673,01 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда майна загальною площею 10126,0 кв.м, а саме: піщано-щебеневий майданчик площею 8626 кв.м (інв.000002) та піщано-щебеневий майданчик площею 1500 кв.м (інв.000003), за адресою: Харківська обл., Куп’янський район, смт. Шевченкове, вул. Покровська , 90а

Оренда майна загальною площею 10126,0 кв.м, а саме: піщано-щебеневий майданчик площею 8626 кв.м (інв.000002) та піщано-щебеневий майданчик площею 1500 кв.м (інв.000003), за адресою: Харківська обл., Куп’янський район, смт. Шевченкове, вул. Покровська , 90а
Ім'я:
Попов Є.М.
E-mail: [email protected] Телефон: 0502746112 ЄДРПОУ:
31941174
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

100 232,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Благовісна, 72. Оренда – частина будівлі (нежитлові приміщення 1-5-го поверхів) загальною площею 1330,6 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Благовісна, 72. Оренда – частина будівлі (нежитлові приміщення 1-5-го поверхів) загальною площею 1330,6 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

79 836,00 грн з ПДВ

Дивитись