Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218.

Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218.

Початкова ціна

1 206 003,69 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 лип. 2023 17:38

до 30 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 лип. 2023 17:38 – 30 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 лип. 2023 14:55
Дата публікації:
13 лип. 2023 17:38
Період редагування:
13 лип. 2023 17:38 – 17 лип. 2023 18:00
Період питань:
13 лип. 2023 17:38 – 29 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
13 лип. 2023 17:38 – 30 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230713-77340
Гарантійний внесок:
120 600,37 грн
Номер лоту:
G22N024374
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
596/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
12 лип. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
1 206 003,69 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 060,04 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Торгівельний комплекс загальною площею 660,4 кв.м, що розташований за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19, РНОНМ 45867471218. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 20701, Черкаська область, Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, будинок 19

Тип:
Майно
2

Земельна ділянка площею 0,1 га, кадастровий номер 7121810100:01:002:0760, за адресою: Черкаська обл., Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19, РНОНМ 45894471218. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 20701, Черкаська область, Кам`янський р., м. Кам`янка, провулок Ватутіна II, 19

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 13 лип. 2023 17:38

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки площею 0,0354 га, кадастровий номер: 3222484001:01:023:0221, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський р-н., с. Крюківщина. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Продаж земельної ділянки площею 0,0354 га, кадастровий номер: 3222484001:01:023:0221, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський р-н., с. Крюківщина. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і с...
Ім'я:
Авторгов Андрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380933531339 ІПН/РНОКПП:
2773913256
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 383 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки площею 0,0227 га, К/Н: 3222484001:01:023:0217, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський р-н., с. Крюківщина. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Продаж земельної ділянки площею 0,0227 га, К/Н: 3222484001:01:023:0217, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський р-н., с. Крюківщина. Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присади...
Ім'я:
Авторгов Андрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380933531339 ІПН/РНОКПП:
2773913256
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

904 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102

Нежитлові приміщення за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 102
Ім'я:
Кравчук Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380412481220 ЄДРПОУ:
34973078
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

732 588,00 грн з ПДВ

Дивитись