Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062.
Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062.
195 792,00 грн
з ПДВОрганізатор:
АТ АКБ «АРКАДА»з 8 черв. 2023 14:39
до 14 черв. 2023 20:00
з 15 черв. 2023 12:05
до 15 черв. 2023 12:43
з 15 черв. 2023 12:43
до 4 лип. 2023 13:25
4 лип. 2023 13:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062. Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та
зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 01001, Київ, м.Київ, вул. Ольгинська, 3 |
|
Тип:
Майно
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 8 черв. 2023 14:39 | |
| Ілюстрація | 8 черв. 2023 14:39 | |
| Ілюстрація | 8 черв. 2023 14:39 | |
| Ілюстрація | 8 черв. 2023 14:39 | |
| Ілюстрація | 8 черв. 2023 14:39 | |
| Ілюстрація | 8 черв. 2023 14:39 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Євстигнєєва Вікторія Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
3291317048
|
Пропозиція: 222 000,01 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G24N023742
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу транспортного засобу
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу транспортного засобу
Вартість договору
222 000,01 грн
Заключна вартість договору:
222 000,01 грн
Термін дії договору:
4 лип. 2023 13:24 – 4 лип. 2023 13:25
Дата підписання договору:
4 лип. 2023 13:23
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання договору:
15 черв. 2023 12:43 – 13 лип. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Корнієнко Владислав Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3501206391
|
Пропозиція: 222 000,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Євстигнєєв Роман Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3207112732
|
Пропозиція: 212 101,01 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АТ АКБ «АРКАДА»Вас може зацікавити
Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
274 590,00 грн з ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись