Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062.

Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062.

Початкова ціна

220 266,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

АТ АКБ «АРКАДА»
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 черв. 2023 18:36

до 7 черв. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
1 черв. 2023 18:36 – 7 черв. 2023 20:00
Початок аукціону:
8 черв. 2023 12:40
Дата публікації:
1 черв. 2023 18:36
Період редагування:
1 черв. 2023 18:36 – 5 черв. 2023 18:00
Період питань:
1 черв. 2023 18:36 – 6 черв. 2023 20:00
Період відповідей:
1 черв. 2023 18:36 – 7 черв. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230601-34358
Гарантійний внесок:
22 026,60 грн
Номер лоту:
G24N023742
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
396/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
17 трав. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
220 266,00 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 202,66 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ АКБ «АРКАДА» м. Київ, 01001, вул. Ольгинська, 3, тел. + 380 (044) 254-22-22
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль (Легковий універсал-В), Hundai Santa Fe, 2006 року випуску, номер кузова KMHSH81DP6U094079, номер державної реєстрації АА2613ВХ, інвентарний номер 10062. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону. Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон). Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 01001, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Тип:
Майно

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 1 черв. 2023 18:36
Ілюстрація 1 черв. 2023 18:36
Ілюстрація 1 черв. 2023 18:36
Ілюстрація 1 черв. 2023 18:36
Ілюстрація 1 черв. 2023 18:36
Ілюстрація 1 черв. 2023 18:36

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
19361386
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, м. Київ, вул. Ольгинська, 3

Основний контакт

Ім'я:
Самойленко Олександр Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380972802485

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АТ АКБ «АРКАДА»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись