Нежитлове приміщення - відділення банку та основні засоби, а саме: Нежитлове приміщення - відділення банку загальною площею 81,70 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Гмирі, будинок 23, приміщення 37; РНМ 13303894, інв.№ 101_2. Ембоссер, інв. №236. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3071. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3072.

Нежитлове приміщення - відділення банку та основні засоби, а саме: Нежитлове приміщення - відділення банку загальною площею 81,70 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Гмирі, будинок 23, приміщення 37; РНМ 13303894, інв.№ 101_2. Ембоссер, інв. №236. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3071. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3072.

Початкова ціна

192 250,40 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 жовт. 2021 14:41

до 25 жовт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 жовт. 2021 14:41 – 25 жовт. 2021 20:00
Початок аукціону:
26 жовт. 2021 13:10
Дата публікації:
21 жовт. 2021 14:41
Період редагування:
21 жовт. 2021 14:41 – 23 жовт. 2021 18:00
Період питань:
21 жовт. 2021 14:41 – 24 жовт. 2021 20:00
Період відповідей:
21 жовт. 2021 14:41 – 25 жовт. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20211021-05411
Гарантійний внесок:
19 225,04 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G22N020830
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
937/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
6 жовт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
192 250,40 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 922,50 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлове приміщення - відділення банку загальною площею 81,70 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Гмирі, будинок 23, приміщення 37; РНМ 13303894, інв.№ 101_2.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 94220, Луганська область, м. Алчевськ, вулиця Гмирі, будинок 23, приміщення 37

Тип:
Майно
2

Ембоссер, інв. №236. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3071. Сервер HP DL380p Gen8E52620V2 2,1, інв.№3072.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

3 штуки

Адреса:

Україна, 94220, Луганська область, м. Алчевськ, н/д

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 21 жовт. 2021 14:41

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Рішельєвська, 26. Оренда – група приміщень підвалу та 1-го поверху загальною площею 309,00 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

139 050,00 грн з ПДВ

Дивитись

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

233 930,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80

Оренда нерухомого майна загальною площею 7 321,3 кв.м, за адресою: Черкаська обл., с. Хацьки, вул. Тищенка, 80
Ім'я:
Кірюхін С.Д.
E-mail: [email protected] Телефон: +380672959186 ЄДРПОУ:
31141625
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

177 353,45 грн без ПДВ

Дивитись