Нежиле вбудоване приміщення - квартира за адресою: Донецька обл., м. Костянтинівка, пл. Перемоги, 18, квартира 1,2, загальною площею 93,7 кв.м., реєстраційний номер 13904316, інв. № 16000. Основні засоби в кількості 21 од., які знаходяться в зоні ООС. Основні засоби в кількості 78 од., які знаходяться в зоні ООС.

Нежиле вбудоване приміщення - квартира за адресою: Донецька обл., м. Костянтинівка, пл. Перемоги, 18, квартира 1,2, загальною площею 93,7 кв.м., реєстраційний номер 13904316, інв. № 16000. Основні засоби в кіьлкості 21 од., які знаходяться в зоні ООС. Основні засоби в кількості 78 од., які знаходяться в зоні ООС.

Початкова ціна

338 405,71 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 серп. 2021 15:58

до 2 вер. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 серп. 2021 15:58 – 2 вер. 2021 20:00
Початок аукціону:
3 вер. 2021 12:35
Дата публікації:
30 серп. 2021 15:58
Період редагування:
30 серп. 2021 15:58 – 1 вер. 2021 18:00
Період питань:
30 серп. 2021 15:58 – 1 вер. 2021 20:00
Період відповідей:
30 серп. 2021 15:58 – 2 вер. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210830-09899
Гарантійний внесок:
33 840,57 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G22N020553
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
821/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
13 серп. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
338 405,71 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 384,06 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ПАТ АКБ «КАПІТАЛ» 01004 м. Київ, бул. Тараса Шевченка, будинок 8/26, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежиле вбудоване приміщення - квартира за адресою: Донецька обл., м. Костянтинівка, пл. Перемоги, 18, квартира 1,2, загальною площею 93,7 кв.м., реєстраційний номер 13904316, інв. № 16000.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 85102, Донецька область, м. Костянтинівка, пл. Перемоги, 18, квартира 1,2

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кіьлкості 21 од., які знаходяться в зоні ООС.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

21 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, н/д

Тип:
Майно
3

Основні засоби в кількості 78 од., які знаходяться в зоні ООС.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

78 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, н/д

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 30 серп. 2021 15:58

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, вул. Січових стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134

Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

387 062,75 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (літ. Г) загальною площею 18,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Первомайського Леоніда, 5

Нежитлова будівля (літ. Г) загальною площею 18,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Первомайського Леоніда, 5
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

535 476,42 грн без ПДВ

Дивитись

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В

Будівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

233 930,00 грн без ПДВ

Дивитись