Вбудоване нежитлове приміщення з підвалом, загальною площею 576,10 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Горького, будинок 49, приміщення 113; реєстраційний номер 676204. Основні засоби в кількості 8 од.

Вбудоване нежитлове приміщення з підвалом, загальною площею 576,10 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Горького, будинок 49, приміщення 113; реєстраційий номер 676204. Основні засоби в кількості 8 од.

Початкова ціна

3 743 655,60 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 17 черв. 2021 16:12

до 30 черв. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 черв. 2021 16:12 – 30 черв. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 лип. 2021 13:25
Дата публікації:
17 черв. 2021 16:12
Період редагування:
17 черв. 2021 16:12 – 22 черв. 2021 18:00
Період питань:
17 черв. 2021 16:12 – 29 черв. 2021 20:00
Період відповідей:
17 черв. 2021 16:12 – 30 черв. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210617-98602
Гарантійний внесок:
374 365,56 грн
Номер лоту:
G22N020066
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
660/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
16 черв. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
3 743 655,60 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 436,56 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вбудоване нежитлове приміщення з підвалом, загальною площею 576,10 кв.м., що розташоване за адресою: Луганська обл., м. Алчевськ, вулиця Горького, будинок 49, приміщення 113; реєстраційий номер 676204.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 94201, Луганська область, м. Алчевськ, вулиця Горького, будинок 49, приміщення 113

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 8 од.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

8 штуки

Адреса:

Україна, 94201, Луганська область, м. Алчевськ

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 17 черв. 2021 16:12

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 172 400,00 грн з ПДВ

Дивитись