Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., держ. номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768. Основні засоби в кількості 8 од., які знаходяться за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., держ. номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768. Основні засоби в кількості 8 од., які знаходяться за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Початкова ціна

211 636,80 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 трав. 2021 19:03

до 27 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 трав. 2021 19:03 – 27 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
28 трав. 2021 14:10
Дата публікації:
24 трав. 2021 19:03
Період редагування:
24 трав. 2021 19:03 – 26 трав. 2021 18:00
Період питань:
24 трав. 2021 19:03 – 26 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
24 трав. 2021 19:03 – 27 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210524-55378
Гарантійний внесок:
21 163,68 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G24N019733
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
521/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
7 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
211 636,80 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 116,37 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Hyundai Tucson, 2007 р.в., держ. номер ВН9866ВВ, номер кузова KMHJN81BP7U579236, об’єм двигуна 1975, інв.№ 1768.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 8 од., які знаходяться за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 11.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

8 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 24 трав. 2021 19:03

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 (МКПП), рік випуску: 2009, реєстраційний: АХ1913СА
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 590,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN

Аукціон з продажу рухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот № 21, автомобіль RENAULT LOGAN
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись