Будівля складу готової продукції літ.Я-1 загальною площею 710.3 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Умова, будинок 1м ; реєстраційний номер 36650114101, інв.номер 29000. Основні засоби в кількості 183 од., які знаходятся в зоні ООС.

Будівля складу готової продукції літ.Я-1 загальною площею 710.3 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Умова, будинок 1м ; реєстраційний номер 36650114101, інв.номер 29000. Основні засоби в кількості 183 од., які знаходятся в зоні ООС.

Початкова ціна

952 113,25 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 трав. 2021 23:43

до 31 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 трав. 2021 23:43 – 31 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 черв. 2021 12:05
Дата публікації:
19 трав. 2021 23:43
Період редагування:
19 трав. 2021 23:43 – 21 трав. 2021 18:00
Період питань:
19 трав. 2021 23:43 – 30 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
19 трав. 2021 23:43 – 31 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210519-89888
Гарантійний внесок:
95 211,33 грн
Номер лоту:
G22N019767
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
542/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
952 113,25 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 521,13 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Кравчук Ярослав Михайлович, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 8/26, тел. 068-652-10-88, [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля складу готової продукції літ.Я-1 загальною площею 710.3 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Умова, будинок 1м ; реєстраційний номер 36650114101, інв.номер 29000.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, вулиця Умова, будинок 1м

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 183 од., які знаходятся в зоні ООС.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

183 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 трав. 2021 23:43

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04071, Донецька область, Київ, вул. Хорива, буд. 11-А

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Волинська обл., Ратнівський р., смт. Ратне, вул., Каштанова буд. 24.
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

805 320,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

975 024,00 грн без ПДВ

Дивитись