Будівля насосної станції з блоком обслуговування населення і районною ощадкасою літ.А-2, загальною площею 507.5 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Ходаковського, будинок 6а; реєстраційний номер 51299614101, інв.номер 18000. Основні засоби в кількості 262 од., які знаходятся в зоні ООС.

Будівля насосної станції з блоком обслуговування населення і районною ощадкасою літ.А-2, загальною площею 507.5 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Ходаковського, будинок 6а; реєстраційний номер 51299614101, інв.номер 18000. Основні засоби в кількості 262 од., які знаходятся в зоні ООС.

Початкова ціна

3 224 368,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 трав. 2021 23:47

до 31 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 трав. 2021 23:47 – 31 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 черв. 2021 12:50
Дата публікації:
19 трав. 2021 23:47
Період редагування:
19 трав. 2021 23:47 – 21 трав. 2021 18:00
Період питань:
19 трав. 2021 23:47 – 30 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
19 трав. 2021 23:47 – 31 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210519-35632
Гарантійний внесок:
322 436,80 грн
Номер лоту:
G22N019768
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
542/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
3 224 368,00 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32 243,68 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Кравчук Ярослав Михайлович, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 8/26, тел. 068-652-10-88, [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля насосної станції з блоком обслуговування населення і районною ощадкасою літ.А-2, загальною площею 507.5 кв.м, що знаходиться за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Ходаковського, будинок 6а; реєстраційний номер 51299614101, інв.номер 18000.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, вулиця Ходаковського, будинок 6а

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 262 од., які знаходятся в зоні ООС.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

262 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 трав. 2021 23:47

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04071, Донецька область, Київ, вул. Хорива, буд. 11-А

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.

Продаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
Ім'я:
Шинкаренко Надія
E-mail: [email protected] Телефон: +380958275693 ІПН/РНОКПП:
2318309381
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 761 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
Ім'я:
Волошин Марія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963030840 ЄДРПОУ:
26269449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 539 586,00 грн без ПДВ

Дивитись