Нежитлові приміщення загальною площею 1396,1 кв.м , які розташовані за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Артема, будинок 63; реєстраційний номер 255343014101. Основні засоби в кількості 501 од., які знаходятся в зоні ООС

Нежитлові приміщення загальною площею 1396,1 кв.м , які розташовані за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Артема, будинок 63; реєстраційний номер 255343014101. Основні засоби в кількості 501 од., які знаходятся в зоні ООС

Початкова ціна

43 543 883,59 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 трав. 2021 23:27

до 31 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 трав. 2021 23:27 – 31 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 черв. 2021 14:40
Дата публікації:
19 трав. 2021 23:27
Період редагування:
19 трав. 2021 23:27 – 21 трав. 2021 18:00
Період питань:
19 трав. 2021 23:27 – 30 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
19 трав. 2021 23:27 – 31 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210519-21897
Гарантійний внесок:
4 354 388,36 грн
Номер лоту:
G22N019763
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
542/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
43 543 883,59 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
435 438,84 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Кравчук Ярослав Михайлович, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 8/26, тел. 068-652-10-88, [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення загальною площею 1396,1 кв.м , які розташовані за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, вулиця Артема, будинок 63; реєстраційний номер 255343014101.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк, вулиця Артема, будинок 63

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 501 од., які знаходятся в зоні ООС

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

501 штуки

Адреса:

Україна, 83001, Донецька область, м. Донецьк

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 трав. 2021 23:27

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04071, Донецька область, Київ, вул. Хорива, буд. 11-А

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.

Продаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 154 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.

Нежитлові приміщення першого поверху. Загальна площа (кв.м): 2241.5, нежитлові приміщення першого поверху в житловому будинку літ. А-9 Адреса: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Мостобудівників, будинок 17/12.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937686797 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 203 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.

Продаж комплексу будівель і споруд загальною площею 97 422,1 кв.м. що розташовані за адресою: м. Суми, вул. Івана Дзюби (до перейменування – вул. Комарова), 2а.
Ім'я:
Андрій Міхедов
E-mail: [email protected] Телефон: 0952822088 ЄДРПОУ:
14352406
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись