Нежиле приміщення в будівлі літ. В-3 на ІІ поверсі приміщення №2-1-:-2-11, 2-13-:-2-22, 2-31 , загальною площею 296,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вулиця Батумська, 11; реєстраційний номер 285243412101, інв.номер 31000. Основні засоби в кількості 52 од.

Нежиле приміщення в будівлі літ. В-3 на ІІ поверсі приміщення №2-1-:-2-11, 2-13-:-2-22, 2-31 , загальною площею 296,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вулиця Батумська, 11; реєстраційний номер 285243412101, інв.номер 31000. Основні засоби в кількості 52 од.

Початкова ціна

3 816 958,44 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся

Організатор:

ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 трав. 2021 23:24

до 31 трав. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 трав. 2021 23:24 – 31 трав. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 черв. 2021 11:00
Дата публікації:
19 трав. 2021 23:24
Період редагування:
19 трав. 2021 23:24 – 21 трав. 2021 18:00
Період питань:
19 трав. 2021 23:24 – 30 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
19 трав. 2021 23:24 – 31 трав. 2021 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210519-19426
Гарантійний внесок:
381 695,84 грн
Номер лоту:
G22N019762
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
542/21
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
14 трав. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
3 816 958,44 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
38 169,58 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Кравчук Ярослав Михайлович, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 8/26, тел. 068-652-10-88, [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежиле приміщення в будівлі літ. В-3 на ІІ поверсі приміщення №2-1-:-2-11, 2-13-:-2-22, 2-31 , загальною площею 296,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вулиця Батумська, 11; реєстраційний номер 285243412101, інв.номер 31000.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вулиця Батумська, 11

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 52 од.

Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення

Кількість:

52 штуки

Адреса:

Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Обсерваторна, 10

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 19 трав. 2021 23:24

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
13486837
Адреса:
Україна, 04071, Донецька область, Київ, вул. Хорива, буд. 11-А

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ"

Вас може зацікавити

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.

Житловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Оп...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 960 280,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
Ім'я:
Волошин Марія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963030840 ЄДРПОУ:
26269449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 539 586,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення офісу - магазину № 540. Загальна площа (кв.м): 162.9 . Адреса: Одеська обл., м. Одеса, вулиця Єврейська, будинок 24.

Нежитлові приміщення офісу - магазину № 540. Загальна площа (кв.м): 162.9 . Адреса: Одеська обл., м. Одеса, вулиця Єврейська, будинок 24.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 202 049,00 грн без ПДВ

Дивитись