БУДІВЛЯ ГОТЕЛЮ "ВІКТОРІЯ" ТА ОСНОВНІ ЗАСОБИ, А САМЕ: БУДІВЛЯ ГОТЕЛЮ "ВІКТОРІЯ" ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 11 745,9 КВ. М., ЗА АДРЕСОЮ: М. ОДЕСА, ВУЛ. ГЕНУЕЗЬКА, БУД. 24А; РНОНМ 29080251101. ОСНОВНІ ЗАСОБИ В КІЛЬКОСТІ 677 ОДИНИЦЬ. ОСНОВНІ ЗАСОБИ В КІЛЬКОСТІ 185 ОДИНИЦЬ.

Будівля готелю "Вікторія" та основні засоби, а саме: Будівля готелю "Вікторія" загальною площею 11 745,9 кв. м., за адресою: м. Одеса, вул. Генуезька, буд. 24а; РНОНМ 29080251101. Основні засоби в кількості 677 одиниць. Основні засоби в кількості 185 одиниць. Основні засоби будуть передані покупцю у строк до 31.12.2021 року.

Початкова ціна

137 962 156,92 грн

з ПДВ
Аукціон завершено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 14 трав. 2021 15:38

до 19 трав. 2021 20:00

Аукціон

з 20 трав. 2021 11:20

до 20 трав. 2021 11:49

Кваліфікація

з 20 трав. 2021 11:49

до 9 черв. 2021 15:35

Аукціон завершено

9 черв. 2021 15:36

Подача пропозицій:
14 трав. 2021 15:38 – 19 трав. 2021 20:00
Період аукціону:
20 трав. 2021 11:20 – 20 трав. 2021 11:49
Дата публікації:
14 трав. 2021 15:38
Період редагування:
14 трав. 2021 15:38 – 18 трав. 2021 18:00
Період питань:
14 трав. 2021 15:38 – 18 трав. 2021 20:00
Період відповідей:
14 трав. 2021 15:38 – 19 трав. 2021 20:00
Період кваліфікації:
20 трав. 2021 11:49 – 17 черв. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20210514-93453
Гарантійний внесок:
13 796 215,69 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
G22N019591
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
358
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
15 квіт. 2021 00:00
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
137 962 156,92 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 379 621,57 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ «Місто Банк» 65009 м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11, тел.: 068-652-10-88, Кравчук Ярослав Михайлович [email protected]
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля готелю "Вікторія" загальною площею 11 745,9 кв. м., за адресою: м. Одеса, вул. Генуезька, буд. 24а; РНОНМ 29080251101

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, вул. Генуезька, буд. 24а

Тип:
Майно
2

Основні засоби в кількості 677 одиниць. Основні засоби будуть передані покупцю у строк до 31.12.2021 року.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

677 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно
3

Основні засоби в кількості 185 одиниць. Основні засоби будуть передані покупцю у строк до 31.12.2021 року.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

185 штуки

Адреса:

Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, 11

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 14 трав. 2021 15:38

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Счастний Денис Ігорович
Факс:
+380672388558
ЄДРПОУ:
44032843

Пропозиція:

139 341 778,49 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 черв. 2021 15:30

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:34

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 9 черв. 2021 15:30

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:34
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
G22N019591
Назва договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Опис договору:
Договір купівлі-продажу (нерухоме майно). Договір купівлі-продажу рухомого майна.
Вартість договору
139 341 778,49 грн
Заключна вартість договору:
139 341 778,49 грн
Термін дії договору:
9 черв. 2021 14:30 – 17 черв. 2021 15:31
Дата підписання договору:
9 черв. 2021 14:30
Дата сплати:
7 черв. 2021 15:27
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:31
Підписаний договір 9 черв. 2021 15:34

Період підписання договору:
20 трав. 2021 11:49 – 17 черв. 2021 18:00

Учасник:

Ім'я:
Опр Ігор Петрович
Факс:
+380931838888
ЄДРПОУ:
39216619

Пропозиція:

137 962 156,93 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20966466
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, м. Одеса, Фонтанська дорога, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Назва банку:
АТ "МІСТО БАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193000010000032075107901026

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСТО БАНК»

Вас може зацікавити

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі банкрутства ТОВ "Імме", код 33808671, порушеній Господарським судом Дніпропетровської області, справа №904/3153/22

Про проведення першого аукціону з продажу майна без можливості зниження початкової ціни в процедурі банкрутства ТОВ "Імме", код 33808671, порушеній Господарським судом Дніпропетровської області, справа №904/3153/22
Ім'я:
Демчан Олександр Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380989193159 ІПН/РНОКПП:
3250900872
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

200 368 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Пул активів, сформований з державної частки розміром 100 % у статутному капіталі ТОВ «Глухівський кар'єр кварцитів» (код за ЄДРПОУ 14015554) та 22 об’єктів нерухомого майна, стягнутих в дохід держави за рішенням Вищого антикорупційного суду від 16.02.2023 у справі № 991/265/23, частково скасованим постановою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 16.06.2023

Пул активів, сформований з державної частки розміром 100 % у статутному капіталі ТОВ «Глухівський кар'єр кварцитів» (код за ЄДРПОУ 14015554) та 22 об’єктів нерухомого майна, стягнутих в дохід держави за рішенням Вищого антикорупційного суду від 16.02.2023 у сп...
Ім'я:
Зубатіна Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442003102 ЄДРПОУ:
00032945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 641 904,00 грн без ПДВ

Дивитись